Lubię to!
Pożegnanie pracownika, życzenia i wierszyki, odejście z pracy.

 

 

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z okazji przejścia na emeryturę życzę Ci: Dużo zdrowego wypoczynku i odreagowania wszystkich złości i stresów. Wykorzystaj ten czas na to, by zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zregeneruj się i zacznij żyć wolniej. Znajdź więcej czasu dla swoich bliskich, dla męża, dla dzieci, dla wnuków … Niech nigdy nie zabraknie Ci energii i chęci do życia!

Z okazji przejścia na emeryturę, pragnę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia, Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, wiele chwil wytchnienia, Abyś te wolne chwile mógł z rodziną spędzić, Z nimi radość i uśmiech dzielić. Aby nie brakło też czasu dla Ciebie i chęci na rozwijanie własnych zainteresowań, Aby teraz już w Twoim życiu nie było żadnych rozczarowań. Odpoczywaj, relaksuj się i żyj pełnią życia, Nie zamykaj się w sobie, masz przed sobą jeszcze tyle rzeczy do odkrycia!

Wspólna praca, fajna sprawa, Za cudownie wykonywaną robotę i wspaniałe towarzystwo należą Ci się wielkie brawa, Dziękuję Ci serdecznie za owocną pracę, za zaangażowanie, za cierpliwość, Mam nadzieję, że odejdą w niepamięć wszelkie trudności, problemy, złość, Cieszę się z tych spędzonych wspólnie lat, Teraz odpocznij, nie musisz mieć w głowie wszystkich spraw, spotkań czy dat.

Z okazji odejścia z pracy chciałbym podziękować Ci za owocną współpracę i zaangażowanie, A także życzyć, by nowa praca dawała jeszcze więcej satysfakcji, Sprawiała, że każdy dzień będziesz zaczynać z uśmiechem I nie będziesz jej traktował jako obowiązek, ale jako przyjemność. Powodzenia w dalszej drodze zawodowej i dużo sukcesów.

szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy; uśmiechu, by przeganiał zmartwienia; beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu; pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia; spełnienia marzeń – by odnaleźć szczęście...

Nasze drogie pracownice, Korporacji niewolnice, Menedżerów służebnice, Dyrektora nałożnice - Wasze poty, wasze znoje, Po to, by miał kasę gnojek. Blade twarze, plaski tyłek, Tony leków i pastylek, Wrzody, nerwy i zawały Nikomu sie nie przydały. Na ładniejsze, młodsze pora - A wy won! Fora ze dwora.

Tyle dni pięknych za nami, Tyle chwil wspólnie spędzonych, My dzisiaj Cię w szkole żegnamy Nim rozejdziemy się w swoje strony. Jeśli któryś z nas kiedyś niebacznie Przyczynił Ci bólu i smutku To nam dzisiaj daruj, wybacz I bądź szczęśliwa/y! Życzymy krótko.

Pożegnania nadszedł czas chcieli byśmy krzyknąć nie odchodź, nie zostawiaj (tu imię) nas z tobą milej płynął czas i każda chwila miała swój blask.

Już słońce zaszło nad /nazwa firmy/, Emerytury nadszedł czas, Odejdziesz Aniu w swoją stronę, Czy chociaż czasem wspomnisz nas? Żegnajcie, pisma, tabelki konta, druki i rozliczenia, Witajcie baaardzo późne wstawanie, i bezustanne leniuchowanie. Jedź na wycieczkę, może do Grecji, Zaszalej trochę także w Wenecji, Odwiedź Paryż lub Barcelonę, Byś mogła wspominać chwile szalone. Gdy szaleństwo Cię jednak znudzi , I zatęsknisz trochę do ludzi, Zapraszamy do nas serdecznie, Odwiedzaj nas często - koniecznie!. Pamiętaj jednak Aniu kochana, O tych co muszą pracować od rana, Współczuj im choć odrobineczkę, I za ich zdrowie wypij szklaneczkę.

Komentarze   

+1 #3 Odejście z pracyMonika P. 2017-10-27 12:14
Póki mlodość w tobie żyje
póki serce silnie bije;
ty od żalów stroń!
Patrz daleko,czuj głeboko,
młodą dusze wznies wysoko
i za celem goń!
Cytować
0 #2 Odejście z pracyMonika P. 2017-10-27 12:14
Najlepsze życzenia, to marzeń spełnienia.
Bo cóż piękniejszego, niż właśnie marzenia...?
Wiek emerytalny po to jest nam dany,
By realizować niespełnione plany.
Cytować
0 #1 Odejście z pracyMonika P. 2017-10-27 12:14
Jaka radość? Szczęście jakie?
Zapytacie się nieśmiało.
Przecież to jest smutne takie,
Że z robotą się rozstało.
Lecz tu bardzo się mylicie,
Nie rozstało, a pozbyło
Przecież zrywać się o świcie
Wcale Wam nie było miło!
Nad klasówką ślęczeć nocą
I zeszytów stos poprawiać.
Wiedzieć, że Was nie ozłocą,
Choćby i na głowie stawać.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

>center>